wtorek, 17 listopada 2015

Liebster Blog Award

Ponieważ nazbierało mi się kilka nominacji (dokładniej 3) do Liebster Blog Award postanowiłam się w końcu zebrać w sobie i odpowiedzieć na zadane pytania. Nominację otrzymałam od Ewy z bloga Around the flavors, Marty z bloga elfeys.blogspot.com i od Aleksandy z bloga AP-Arte.  Bardzo dziękuję za nominację i przepraszam, że tak długo nie odpowiadałam ale, prawdę mówiąc, nie jestem miłośnikiem takich zabaw, jakoś ciężko mi się otworzyć...
Ze względu na ilość pytań zdecydowałam się trochę nagiąć zasady zabawy i odpowiedzieć na 5 pytań, które wybrałam z tych zadanych przez każdą z dziewczyn. Mam wrażenie, że nikogo nie zaciekawi czytanie ponad 30 odpowiedzi ;)

1. Wolisz planować czy wolisz jeśli coś się dzieje spontanicznie? Zazwyczaj jak coś zaplanuję to wychodzi odwrotnie niż bym chciała dlatego ostatnio nie planuję, co na być to będzie :)
2. Twój największy nałóg to...? ... czekolada...
3. Czekolada mleczna czy gorzka? Byle nie biała!
4. Dostajesz tel z radia, że wygrałaś na loterii wycieczkę. Haczyk tkwi w tym, że na spakowanie masz 5 minut i od razu wyjeżdżasz. Co będzie w Twojej walizce? Wygodne buty i aparat fotograficzny.
5. Na słodko czy wytrawnie? Jeśli wino to wytrawne, poza tym to zdecydowanie słodko.

1. Czy istnieją jakieś tematy, na które wolisz się nie wypowiadać na blogu? Mój blog należy do tych z kategorii "rękodzieło" nie poruszam na nim tematów nie związanych w jakiś sposób z "robótkami ręcznymi".
2. Czy uważasz, że kopiowanie czyjejś pracy bez jej wiedzy i zgody jest dobre? Kopiowanie jest złe, ale czerpanie inspiracji jest dobre.
3. Co Cię mobilizuje najbardziej do pracy? Kiedy inni szanują to co robię i zachęcają do dalszego działania.
4. Denerwuje mnie...? ...polityka!
5. Uwielbiam wykonywać...? Coś co daje radość obdarowanemu (działa szczególnie przy dzieciach).

1. Co cię skłoniło do założenia bloga? Chciałam pokazać to co robię nie tylko rodzinie i znajomym, pomyślałam, że może moje prace kogoś zainspirują, spodobają się itp.
2. Czy bierzesz udział w konkursach organizowanych prze blogerki? Bardzo chętnie biorę udział w takich zabawach ale jeszcze nigdy nie udało mi się nic wygrać...
3. Dlaczego akurat rękodzieło? Odkąd pamiętam musiałam mieć czymś zajęte ręce, lubiłam pracować rękami i sama coś tworzyć.
4. Czy kupujesz prace, rzeczy itp. z innych blogów? Kupuję prace na różnego rodzaju targach i kiermaszach ale nie zdarzyło mi się jeszcze kupić bezpośrednio z innego bloga.
5. Czy zamierzasz kiedyś zaprzestanie prowadzenie bloga? Póki co nie mam takich planów, ale znając życie kiedyś skończy się mój zapał i przygoda z blogowaniem.

Ponieważ nagięłam zasady zabawy postanowiłam, że nie będę nikogo nominować, jeśli ktoś ma ochotę może w komentarzu odpowiedzieć na pytanie, które Wam zadam. 

Jaki jest Twój ulubiony blog który powinnam odwiedzić? 

Koniecznie zajrzyjcie do dziewczyn, które nominowały mnie do LBA!5 komentarzy:

  1. oj blogów ,które warto odwiedzać jest sporo :):) długo by wymieniać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za odpowiedzi i zgadzam się z Anetą,blogów,które warto odwiedzać jest sporo;)Pozdrawiam serdecznie;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Serdecznie dziękuję za odpowiedzi :) Pozdrawiam Serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...